Хай буде дитинство щасливим

Вкрай насиченим для учнів КЗ «Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр» виявився останній тиждень 2020/2021 навчального року.

1 червня до Міжнародного дня захисту дітей було проведено спортивно – розважальну програму “Хай буде дитинство щасливим моє і усіх дітей світу”. Вихованці та працівники закладу отримали море позитиву, а наприкінці свята поласували морозивом.

Напередодні свята Останнього дзвонику для учнів Центру було організовано розважальну квест-гру «Ми – щасливі діти». У командних змаганнях учасники відвідали локації «Танцюють всі», «Чудасія», «Душа художника», «Спорт – це життя», на яких кожен мав змогу проявити свої здібності і таланти. За результатами виконання завдань кожна з команд-учасниць відшукала скарб – солодкі подарунки.

Наприкінці тижня для учнів закладу пролунав Останній дзвінок, а випускники Центру отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту.

Наразі прийшла пора дітям, вчителям, батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці. Нехай для всіх літній відпочинок буде радісним, безтурботним та цікавим, сповненим яскравих вражень та мандрівок. Усім веселих канікул!