Виховна година. 14 січня – свято Василя

Мета: Розширити знання учнів про українські звичаї, пробуджувати пізнавальні інтереси до історії української культури; сприяти примноженню родинних і національних традицій. Виховувати любов та пошану до традицій українського народу.

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ “В ГОСТЯХ У НАРОДНОЇ КАЗКИ”

 
Мета: поповнювати та систематизувати  знання дітей про казки шляхом залучення їх до пізнавально-розвиваючого заняття – виготовлення казкового лепбуку; формувати культурну компетентність, вміння  узагальнювати  інформацію, робити висновки; розвивати пізнавальні здібності дітей; виховувати організованість, взаємодопомогу.
 

Виховна година “Шкідливі звички”

пропагувати серед учнів здоровий спосіб життя, інформувати про ризик розвитку залежності від тютюну, набуття нових та ускладнення наявних захворювань. Формування у підлітків якостей сильної особистості та здатності протистояти тютюновій індустрії. Попередження паління серед підлітків та учнівської молоді. Виховування в учнів дбай­ливого ставлення до власного здоров’я; негативного ставлення до нікотину, розширення знання про згубну дію нікотину на організм людини, розвивати здібність до самоаналізу та спостереження. 

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня проведено  заходи до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» за участю  здобувачів освіти, з метою привернення уваги, підвищення обізнаності щодо  протидії торгівлі людьми, жорстокого поводження та насильства щодо дітей та жінок, а також захисту своїх прав.

Година спілкування «Зимонька-зима»

Мета: Розширити знання учнів про цикл зимових свят; узагальнити поняття «звичай» і «обряд», ознайомитися з українськими звичаями і обрядами святкування зимових свят; розвивати уяву, логічне мислення, пам’ять, увагу та спостережливість. Формувати екологічну компетентність.

Класна година: «Толерантність врятує світ»

18 листопада з учнями 8-го класу проводилась класна година: «Толерантність врятує світ». Мета заходу: розвивати усі форми поведінки, які потрібні для ефективної та конструктивної участі у громадському житті. Уміння працювати з іншими на результат. Попереджати і розв’язувати конфлікти, досягати компромісу.

«Паралімпійці. Феномен духу»

18 листопада в нашому закладі в рамках засідання методичної кафедри вихователів старших класів було проведено заочну подорож у світ спорту з учнями 9-го класу на тему «Паралімпійці. Феномен духу». На занятті вихованці познайомились з поняттям «паралімпійський рух» та причинами його виникнення, з українськими паралімпійцями. Вихователь ставив за мету – розвивати в учнів соціальні та громадянські компетентності – уміння досягати компромісів; уміння навчатися впродовж життя, набувати нові вміння та навички (терпимість та повага).

«Художня студія «Хай завжди буде сонце, хай завжди буду я…»

До Всесвітнього дня дитини класний керівник  7 класу Сипало Наталя Олександрівна  провела  виховний захід  «Художня студія «Хай завжди буде сонце, хай завжди буду я…»

            Мета заходу: розширити і поглибити знання учнів про творчість відомого  художника Іллі Рєпіна; розвивати інтерес до художнього мистецтва, естетичні смаки, любов до прекрасного, спостережливість, коригувати увагу, навички з образотворчого мистецтва; виховувати любов до рідного краю, почуття національної  гідності.

           Учні мали змогу ознайомитися  із творчістю відомого художника Іллі Юхимовича Рєпіна.  Продемонстрували свої  художні вміння,  розповідаючи про ідею,  закладену у малюнку. На завершення було організовано  виставку робіт юних художників.