Хай буде дитинство щасливим

Вкрай насиченим для учнів КЗ «Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр» виявився останній тиждень 2020/2021 навчального року.

1 червня до Міжнародного дня захисту дітей було проведено спортивно – розважальну програму “Хай буде дитинство щасливим моє і усіх дітей світу”. Вихованці та працівники закладу отримали море позитиву, а наприкінці свята поласували морозивом.

Напередодні свята Останнього дзвонику для учнів Центру було організовано розважальну квест-гру «Ми – щасливі діти». У командних змаганнях учасники відвідали локації «Танцюють всі», «Чудасія», «Душа художника», «Спорт – це життя», на яких кожен мав змогу проявити свої здібності і таланти. За результатами виконання завдань кожна з команд-учасниць відшукала скарб – солодкі подарунки.

Наприкінці тижня для учнів закладу пролунав Останній дзвінок, а випускники Центру отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту.

Наразі прийшла пора дітям, вчителям, батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці. Нехай для всіх літній відпочинок буде радісним, безтурботним та цікавим, сповненим яскравих вражень та мандрівок. Усім веселих канікул! 

Роки війни – століття пам’яті

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,

Котрим не судилось розцвісти,

Закликають мир ясний і спокій,

Як зіницю ока берегти.

В. Симоненко

У КЗ «Сахновщинський навчально – реабілітаційний центр» Харківської обласної ради» під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті  та примирення та Дню Перемоги над нацизмом в Європі. Провели класні години «Ніколи знову», «Пам’ять не сивіє».

 Лідери учнівського самоврядування виготовили інформаційний куточок «Роки війни – століття пам’яті».

 

Вечір – реквієм “Тіні незабутого Чорнобиля”.

До 35 – тої річниці трагедії на Чорнобильській  АЕС учні закладу провели виставку малюнків та  вечір – реквієм “Тіні незабутого Чорнобиля”. Мета заходів: збагатити знання учнів про події 26 квітня 1986 року, познайомити їх з однією із трагічних сторінок України, вшанувати пам’ять трагічно загиблих під час ліквідації наслідків аварії, жертв чорнобильської катастрофи, розкрити наслідки трагедії, щоб запобігти подібному лиху. Допомогти учням визначити для себе моральні і ціннісні пріоритети.

 “Великодні дива”

З метою ознайомлення дітей з народною традицією святкування Великодня, світлого та радісного свята Воскресіння сина Божого – Ісуса Христа та виховання почуття співчуття і милосердя до ближнього, прагнення душевної чистоти, бажання і готовність прийти на допомогу та приносити щастя своїм ближнім, жити та працювати у мирі, дружбі та злагоді з учнями 4 класу проведено виховний захід з елементами презентації. Діти мали змогу переглянути фрагменти художнього фільму “ Ісус”, обговорити історію виникнення свята та традиційні дії українців за днями Великоднього тижня.

«Дружба починається з посмішки»

15 квітня в 1-Б класі проведено виховну годину – «Дружба починається з посмішки»

Мета: формувати елементи загальнокультурної, громадянської, здоров`язбережувальної  компетентностей; розширити знання учнів про дружні взаємини; навчати учнів  цінувати дружбу; формувати комунікативні вміння.

День самоврядування

 

8 квітня в Центрі відбувся День учнівського самоврядування. До цього дня вся учнівська родина  старанно готувалася , продумували все до останньої дрібниці аби цей день  став цікавим для усіх учасників освітнього процесу. Учні 8-9 класів взяли на себе обов’язки вчителів. Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій для учнів та учителів, адже кожен зміг проявити себе в улюбленій справі.

 

Подорож країною Добра

18 березня 2021 року учні 3 – б класу  здійснили подорож до країни ДОБРА

Мета:

  • розширити уявлення дітей про моральне поняття доброта,
  • формувати вміння оцінювати вчинки,
  • диференціювати ознаки доброго і злого,
  • розвивати зв’язне мовлення, критичне мислення, увагу, емоційну сприйнятливість, вміння творити добро,
  • виховувати почуття чуйності, доброти, ціннісні орієнтири, схильність безкорисливо чинити добро, викликати бажання іти дорогою добра.

Подорож до «Країни Здоров’я»

18 березня в групі 2-их класів проведено заняття – подорож до “Країни здоров’я”

Мета: Виховувати почуття відповідальності за своє здоров’я, бажання зміцнювати його, займатися спортом,  знайомити дітей з поняттям «вітаміни» та їх значенням, розвивати навички особистої гігієни,  комунікативні (соціальні) та здоров’язбережувальні компетентності.