День самоврядування

 

8 квітня в Центрі відбувся День учнівського самоврядування. До цього дня вся учнівська родина  старанно готувалася , продумували все до останньої дрібниці аби цей день  став цікавим для усіх учасників освітнього процесу. Учні 8-9 класів взяли на себе обов’язки вчителів. Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій для учнів та учителів, адже кожен зміг проявити себе в улюбленій справі.

Подорож країною Добра

18 березня 2021 року учні 3 – б класу  здійснили подорож до країни ДОБРА

Мета:

  • розширити уявлення дітей про моральне поняття доброта,
  • формувати вміння оцінювати вчинки,
  • диференціювати ознаки доброго і злого,
  • розвивати зв’язне мовлення, критичне мислення, увагу, емоційну сприйнятливість, вміння творити добро,
  • виховувати почуття чуйності, доброти, ціннісні орієнтири, схильність безкорисливо чинити добро, викликати бажання іти дорогою добра.

Подорож до «Країни Здоров’я»

18 березня в групі 2-их класів проведено заняття – подорож до “Країни здоров’я”

Мета: Виховувати почуття відповідальності за своє здоров’я, бажання зміцнювати його, займатися спортом,  знайомити дітей з поняттям «вітаміни» та їх значенням, розвивати навички особистої гігієни,  комунікативні (соціальні) та здоров’язбережувальні компетентності.

Конкурсно – розважальна програма у 3-Б класі до 8 Березня “Маленька леді”

 

Мета:Створити святковий настрій. Виховувати у дітей любов, повагу, чуйнiсть, доброту до мами, бабусi, дівчаток, всiх жiнок; розвивати творчi здібності учнiв. Розвивати комунікативні компетентності молодших школярів.

До Міжнародного дня рідної мови

До Міжнародного дня рідної мови та з метою розширення  знань учнів про багатство мов, формування розуміння того, що мова- скарб кожного народу; розвитку комунікативної компетентності  учнів; виховання у підростаючих громадян любові до рідної мови як неоціненного спадку народу з учнями 6,7 класів   проведено мовний турнір «Спочатку було слово».

 

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні у Центрі пройшли заходи присвячені вшануванню подвигу українців, які загинули під час Революції Гідності, а саме виховні години «І Cотня відлетіла в Небеса», тематична виставка – реквієм «Герої не вмирають»,флешмоб «Ангели Небесної Сотні». Учні 6-9 класів взяли участь у виготовленні інстоляції «Небесна Сотня у вирій полетіла»

Виставка дитячого малюнку  «Мій біль – Афганістан»

Із метою відзначення 32-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, належного вшанування учасників бойових дій на території інших держав, вшанування мужності і звитяги військовослужбовців у Центрі було проведено тематичну виставку дитячого малюнку  «Мій біль – Афганістан». Кращі роботи  відправлені на обласну виставку до Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості.

“У світі казки чарівної

З метою збагатити знання учнів про казку, вчити впізнавати казки та називати їх, знати головних героїв та предмети про які йде мова в казці. Розвивати слухо-зорове сприйняття, усне мовлення; збагачувати словниковий запас, читацький інтерес до казок; виховувати прагнення до добра і взаємодопомогу, бажання працювати та брати участь в інсценізації.