Віртуальна книжкова полиця

      У бібліотеці закладу були створені книжкові полиці на тему:

         –    «Ліна Костенко. Неповторність»

         –    290 років від дня народження Джеймса Кука, англійського мореплавця.

 

Віртуальна книжкова полиця до 202-річчя Шарлотти Бронте

 

Двісті два роки тому народилась одна з найвідоміших у світі сестер-  письменниць Шарлотта Бронтте. Сталося це 21 квітня 1816 в Західному Йоркширі.

Романи Шарлотти Бронте:

 

– Джейн Ейр, 1846-47, виданий в 1847 р.

– Шерлі, 1848-49, виданий в 1849 р.

– Городок, 1850-52, виданий в 1853 р.

– Учитель, 1845-46, виданий в 1857 р.

Наша бібліотека має цікаву підбірку книг Ш. Бронте, яку ми з радістю представили нашим вихованцям у день ювілею найстаршої з письменниць.


У бібліотеці нашого закладу діти можуть поринути у віртуальний світ інтернет та світ онлайн – ігор і спілкування, переглянути мультфільми, відпочити за цікавими та інтелектуальними настільними іграми.

Багато різноманітних заходів для організації змістовного дозвілля дітей вже проведено нашою бібліотекою. Однак багато ще попереду. Бібліотека Центру запрошує всіх бажаючих до проведення цікавого, змістовного, корисного дозвілля.

Віртуальні виставки книг у 2016/2017 навчальному році

«Моя Україна – моя Батьківщина»

     Ця книжкова виставка запрошує  читачів нашої бібліотеки у подорож по рідній землі. Україна – це твоя Батьківщина. Усі ми громадяни незалежної України, бо   живем на цій землі, знаємо свою співучу українську мову. Спілкуємося, любимо і шануємо своїх батьків, свою землю, рідний край.

 

“Звучи, моя мово чарівна”. Поряд з найкращими творами художньої літератури представлені книги, які відкривають двері в цікавий світ рідної мови та запрошують читачів до творчості.

Інформаційна виставка «Знаємо свої права, виконуємо свої обов`язки». Була проведена бібліотекою закладу до всесвітнього дня дітей. Мета виставки виховання поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки; визнання й забезпечення в реальному житті прав дитини, як найвищої цінності держави і суспільства, ознайомлення дітей з поняттями «право», «обов’язок», з правами та обов’язками, що га­рантуються законом; формування правової свідо­мість; виховання пошану до законів України.

 


 

Користувачі віртуальної бібліотеки мають можливість обговорити не тільки бібліотечні проблеми, але й стати учасниками читацьких Інтернет-конференцій і, таким чином, бібліотечний сайт поступово перетворюється на простір не тільки для пошуку інформації про ресурс, а й на простір для спілкування.

 

Віртуальна бібліотечна виставка є новим, багатофункціональним інформаційним ресурсом, що надає широкому колу користувачів можливість підвищити ефективність пошуку інформації, розширити коло необхідних матеріалів (тексти, графіка, аудіо, відео та ін.), отримати комплексне уявлення з проблеми, якій присвячена виставка, а також сприяти розвитку особистості й підвищенню культурного рівня.

Любі учні!

   Перед вами великий незвіданий світ. А так хочеться його пізнати. Тож, вирушайте у віртуальну книжкову подорож нашим незвичним потягом. Ми зупиняємось на станціях, де ви знайдете відповіді на різноманітні запитання. І тільки тоді потяг вирушить далі. А на кінцевій зупинці вас очікує несподівана зустріч – книжковий сюрприз.

Книжкова виставка – це ще одна візитна картка бібліотек, політ творчості та фантазії наших колег. Для того, щоб сьогодні привернути увагу до книги, недостатньо просто поставити її на полицю. Тому бібліотекарі активно шукають нові форми популяризації книги, одна з них – віртуальні виставки.


ВІРТУАЛЬНА КНИЖКОВА ПОЛИЦЯ

З кожним роком суспільство все більше й більше впроваджується в простори віртуального миру, який диктує йому свої правила гри. Цей процес  не обходить стороною й бібліотеки. У цій статті хотілося б повернутися до теми віртуальних книжкових виставок. Якщо кілька років назад питання про те, що таке віртуальна книжкова виставка, активно дискутувалося бібліотекарями, то сьогодні вже ніхто не сумнівається в необхідності такої форми в роботі з просування читання.  Особливо актуально це для бібліотек, які обслуговують дітей і підлітків. Мультімедіа, он-лайн гри, відеоблоги й соціальні мережі – всі ці явища сьогодні стоять на першому місці в ряді інтересів підростаючого покоління, що не дивно при нинішніх темпах розвитку IT- технологій. Саме тому виростити нову генерацію читачів традиційними засобами бібліотеці вже не під силу. І тут на підмогу приходить усе той же Інтернет, який міняє наш погляд на традиційні методи роботи. Перефразувавши відому приказку, можна сказати: «Якщо читач не йде сьогодні за книгою в бібліотеку – то книга прийде до нього сама».