Читаємо разом з нами

ff

Бібліотекарем Центру проведено голосні читання «Читаємо народні українські казки». Діти із задоволенням знайомляться із українським фольклором.

Наші маленькі читачі полюбляють читати журнали. Вони не гають часу дарма! Мерщій беруть цікавіше із виставки «Журнали й газети, читають охоче, бо знати багато цікавого хочуть»: «Барвінок», «Весела-перерва», «Велика дитяча газета», «Веселі картинки», «Веселочка», «Дивосвіт», «Пізнайко», «Котя», «Стежка», «Ухтишка».

У бібліотеці закладу оформлений стелаж з художньою літературою. Багато захоплюючих казок від Братів Грімм, Ганса Крістіана Андерсена, Миколи Носова, Джанні Родарі і багатьох інших талановитих письменників.

«Ми читаємо завзято, а читання нам – це свято».

 

Напередодні Дня святого Валентина літературний клуб нашої бібліотеки «Читаємо разом» збирає учнів на «Вечір поетичних зізнань».

 

Наша бібліотека намагаємося робити все можливе, щоб книжкові багатства стали духовними багатствами дітей, щоб кожна книга знайшла свого читача.


Бібліотека Центру – це унікальне місце, де можна читати книги, дивитися кінофільми, слухати музику, користуватися інтернетом.

Ти в бібліотеці. Входячи до читальної зали, ти, перш за все, відчуваєш шалений подих доброти, світла й мудрості. Саме тоді розумієш, що прийшов не просто до бібліотеки, а поринув у надзвичайну країну знань, завітав до храму науки.

Ти весь час спостерігаєш багато стендів, виставок.

На стелажі, де знаходяться газети та журнали для дітей і підлітків, ти можеш обрати собі найкращий, найцікавіший на свій смак.

 

Так,  як до читальної зали часто навідуються вихователі або ж вчителі, то саме для них існує куток “Педагогічний орієнтир», де вони можуть знайти безліч корисних порад для підготовчого класу та планування уроків у закладі.


Шановні читачі!

«Ми читаємо завзято, а читання нам — це свято».

Сьогодні світ заполонили новітні технології: телебачення, комп’ютер, Інтернет. Майже всю необхідну інформацію молодь черпає саме з цих джерел, дуже часто забуваючи про книгу. Сучасне телебачення з десятками різноманітних програм та великі можливості «світової павутини» витісняють її, і вона втрачає свою надзвичайну владу над людиною. Справді, дуже зручно, легко, швидко й доступно користуватися сучасними технологіями. Але все ж таки, як приємно відкрити улюблену книгу (або зовсім нову) й просто почитати, повільно перегортаючи сторінки, поринаючи в чарівний світ, вигаданий для нас письменником.

В організації масових заходів з популяризації літератури ми завжди шукаємо та застосовуємо нові, більш цікаві для дітей форми. Це літературні свята та подорожі, турніри, конкурси, літературні диліжанси, пізнавальні та рольові ігри, зустрічі з цікавими людьми. У проведені багатьох заходів використовуються елементи театралізації, діти залюбки грають своїх улюблених героїв. Це літературна подорож «Казок віночок від Франка», мандрівки «Мандри по сторінках книг Астрід Лінгренд», «Казки зоряного неба».

Ми намагаємося робити все можливе, щоб книжкові багатства стали духовними багатствами дітей, щоб кожна книга знайшла свого читача.

 

Ти в бібліотеці. Входячи до читальної зали нашого Центру, ти, перш за все, відчуваєш шалений подих доброти, світла й мудрості. Саме тоді розумієш, що прийшов не просто до бібліотеки, а поринув у надзвичайну країну знань, завітав до храму науки.

 

Так,  як до читальної зали нашого закладу часто навідуються вихователі або ж вчителі, то саме для них існує куток “Педагогічний орієнтир», де вони можуть знайти безліч корисних порад та планування уроків  у нашому Центрі.

 

 Пам’ятка учасникам огляду конкурсу “Живи, книго!”

  1. При одержанні підручників у бібліотеці прогляньте їх,

при виявленні пошкоджень повідомте бібліотекаря.

  1. Обгорніть підручники, підклейте їх.
  2. Якщо ви зіпсували або загубили підручник, поверніть до бібліотеки аналогічний чи замініть його іншою навчальною книгою.
  3. Не перегинайте палітурки підручника, не зменшуйте й міцність.
  4. Не загинайте кути сторінок.
  5. Не робіть поміток, не розмальовуйте книги.
  6. Кладіть підручники тільки на чистий стіл.
  7. Бережіть підручник від сонця і від вологи.
  8. Відведіть вдома місце для навчальних книг.
  9. Коли ви берете в руки підручник, обов’язково згадайте, що його створювало багато людей. Працюйте з ним акуратно, пам’ятайте, що книжка має прожити довге життя і нею в наступні роки користуватимуться молодші товариші нашого закладу.

Дорогий читачу! Ти полюбляєш читати журнали? Не гай часу дарма! Мерщій бери найкращий із виставки «Журнали й газети, читаю охоче, бо знати багато цікавого хочу»:«Весела-перерва»,«Веселі картинки», «Абетка казок», «Дивосвіт», «Пізнайко»,«Стежка», «Ухтишка». Який найбільше хочеш переглянути?

Діти нашого закладу з великим  задоволенням і захопленням читають художні книжки, енциклопедичну літературу, фантастичні твори. Беруть участь у вікторинах які ми проводимо в нашій бібліотеці.


Читацькі інтереси наших учнів різноманітні, діти 3-4 класів із захопленням читають казки народів світу, але перевагу надають українським народним казкам. Особливо подобаються малечі яскрава ілюстровані збірки.

Учням старших класів подобається читати пригодницькі та фантастичні твори із задоволенням читають енциклопедичну літературу та книжки про природу України.


 

Створюючи нову сторінку, запрошуємо вас ознайомитися з творами улюблених дитячих письменників.

Книжки цих письменників користуються популярністю і мають високі рейтинги читання серед учнів.

Всеволод Нестайко та його книжки

Тамара Крюкова. Серії книжок