Про відзначення 100-річчя від дня народження В. Сухомлинського

Сухомлинський

ВИХОВНА ГОДИНА «НЕ СЛОВАМИ, А ДОБРИМИ ДІЛАМИ»

Проведено 27.09.2018 з учнями сьомого класу

Мета: розвивати вміння цінувати думки товаришів; виховувати доброту, чуйність, вміння бачити і творити красиве, робити висновки та узагальнення, висловлювати свої думки в логічній послідовності, виховувати почуття поваги до старшого покоління, працелюбність, любов до рідної землі на матеріалах творів великого педагога.

Життєвий шлях В.О.Сухомлинського

Мета: ознайомити учнів з життям та творчим шляхом В.О. Сухомлинського, виховувати інтерес до його творчості, Вчити дітей бачити красу, що оточує нас, передавати словами побачене, сприяти розвитку мовлення учнів. Формувати різностороннє уявлення про природу, заохочувати дітей до складання творів, виховувати любов до рідного краю, відчувати красу природи, бережливе ставлення до навколишнього середовища, Формувати у дітей почуття доброти до навколишніх людей. Розуміння того, що людина- не просто частина природи, а найвище її створіння

Класна година  “Заповіти великого педагога”

20 вересня з учнями 9 класу проведена класна година. Мета заходу ознайомити учнів із біографією В.О. Сухомлинського; формувати уявлення про доброту,чуйність і уважність, вчити спостерігати, робити висновки, розвивати діалогічне мовлення,  виховувати любов до батьків, рідного краю, до праці.

Година спілкування  «Людина починається з добра»

Мета: Ознайомити учнів із життям і творчістю В.О.Сухомлинського.
Вчити їх бачити красу, що оточує нас, передавати словами побачене.
Формувати вміння міркувати, оцінювати вчинки героїв. Спонукати до пізнання світу.
Виховувати працелюбність, повагу до старших і любов до рідної землі, доброту, людяність, потребу в справжній дружбі.

 

Подорож до світу маленьких казок В.О. Сухомлинського

З метою ознайомити учнів із біографією В. О. Сухомлинського; формувати уявлення про доброту, чуйність і уважність; вчити спостерігати; розвивати мовлення; виховувати любов до батьків, до рідного краю, до праці.

Виставка дитячих ілюстрацій  до творів  В.О. Сухомлинського